OFERTY SPECJALNE

biuro podrozy Wroclaw

Wynajem busa

Wrocławskie biuro podróży – wynajem busa

Chcesz wyruszyć na wczasy z Wrocławia? Organizujemy niezapomniane wycieczki narciarskie, rowerowe, integracyjne i inne. Warto jednak wspomnieć również o innej naszej usłudze, jaką jest wynajem busów.

Poszukujesz sprawdzonego, dobrze wyposażonego pojazdu na wycieczkę z większą grupą znajomych lub z rodziną? Biuro podróży Top Ski daje Ci taką możliwość!

Proponujemy wynajem komfortowego minibusa do przewozów osób w kraju i za granicą, a także na transfery miejskie.

Bus na wynajem – szczegóły

Oferowany model auta to przedłużony Volkswagen Transporter T5.

bus1   bus2

To wyjątkowo wygodny samochód o dobrym standardzie, który doskonale sprawdzi się na dłuższe wycieczki. Wyposażony jest w klimatyzację, radio, przyciemniane szyby. Takie wyposażenie gwarantuje komfortową podróż – nawet, jeśli będziesz jechać przez kilka dni. Co więcej, pojazd oferuje dużo miejsca na bagaż, więc bez problemu możesz zabrać ze sobą niezbędny sprzęt, na przykład na wyjazdy narciarskie lub wyjazdy rowerowe.

Pojazdem może podróżować 8 osób + kierowca.

Już dziś skontaktuj się z naszym biurem podróży i zarezerwuj minibusa. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę cenową.

 

  12333333333333333333

Wszystkie informacje zawarte na stronie na temat ofert turystycznych łącznie z ich cenami, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny ofert turystycznych w stosunku do cen rzeczywistych, pomimo zachowania naszej najwyższej staranności przy ich przygotowywaniu, mogą czasami nieznacznie się różnić. Uprzejmie prosimy o każdorazowe potwierdzanie kwoty transakcji.

Copyrights © Top-Ski | Realizacja: Strony dla biur podróży | Polityka Prywatności i Cookies