Imprezy własne TOP-SKI

OFERTY SPECJALNE

biuro podrozy Wroclaw

Ważne informacje

Dział w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.

 

Kaunertal zwane jest miejscem dla niepokornych. Niewielki, ale świetnej jakości lodowiec plasuje się w czołówce ulubionych miejsc dla zimowych sportowców. Na 32 km tras lodowca Kaunertal - czarnych, czerwonych i niebieskich - mogą się wyszaleć do woli zarówno początkujący, jak i zawodowcy, starsi i młodsi, bez czekania w kolejce.

Dolina Pitztal w Tyrolu, to bardzo znany i licznie odwiedzany ośrodek wypoczynku zimowego. Znajdziemy tu doskonale przygotowane stoki, szeroki wybór tras oraz wyciągów. To tutaj znajduje się najwyżej położoną kolejka linowa w Austrii - dzięki niej można podziwiać panoramę Alp z wys. 3440 m n.p.m. Liczne rozrywki i imprezy kulturalne nie pozwolą na nudę po całym dniu spędzonym na stoku.

  12333333333333333333

Wszystkie informacje zawarte na stronie na temat ofert turystycznych łącznie z ich cenami, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny ofert turystycznych w stosunku do cen rzeczywistych, pomimo zachowania naszej najwyższej staranności przy ich przygotowywaniu, mogą czasami nieznacznie się różnić. Uprzejmie prosimy o każdorazowe potwierdzanie kwoty transakcji.

Copyrights © Top-Ski | Realizacja: Strony dla biur podróży | Polityka Prywatności i Cookies