Imprezy własne TOP-SKI

Filtruj Szczegóły oferty

OFERTY SPECJALNE

biuro podrozy Wroclaw

Ważne informacje

Dział w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.

 

Dolina Pitztal w Tyrolu, to bardzo znany i licznie odwiedzany ośrodek wypoczynku zimowego. Znajdziemy tu doskonale przygotowane stoki, szeroki wybór tras oraz wyciągów. To tutaj znajduje się najwyżej położoną kolejka linowa w Austrii - dzięki niej można podziwiać panoramę Alp z wys. 3440 m n.p.m. Liczne rozrywki i imprezy kulturalne nie pozwolą na nudę po całym dniu spędzonym na stoku.

Hannibal to jedna z najbardziej spektakularnych imprez sezonu. Narciarze w roli kartagińskich wojowników, podniebne akrobacje, efekty świetlne i dźwiękowe w nocnej, niesamowitej scenerii lodowca Rettenbach. To wielkie widowisko, będące inscenizacją historycznego przekroczenia Alp przez armię Hannibala. Specjalnie na te okazję powstanie Kartagina ze śniegu i światła. Ratraki odegrają role słoni, narciarze wojowników. Fajerwerki stworzą bitewne tło. Widowisko będzie połączeniem efektów świetlnych i dźwiękowych z akrobacjami na ziemi i w powietrzu w wykonaniu specjalnie ucharakteryzowanych aktorów.

  123333333333333333333

Wszystkie informacje zawarte na stronie na temat ofert turystycznych łącznie z ich cenami, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny ofert turystycznych w stosunku do cen rzeczywistych, pomimo zachowania naszej najwyższej staranności przy ich przygotowywaniu, mogą czasami nieznacznie się różnić. Uprzejmie prosimy o każdorazowe potwierdzanie kwoty transakcji.

Copyrights © Top-Ski | Realizacja: Strony dla biur podróży | Polityka Prywatności i Cookies