OFERTY SPECJALNE

biuro podrozy Wroclaw

Ubezpieczenia turystyczne

signsl

Bezpieczne Podróże

Bezpieczne Podróże to kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa dla osób wyjeżdżających za granicę w celach wypoczynkowych, turystycznych, edukacyjnych i biznesowych.

Standard Bezpiecznych Podróży stanowią trzy ubezpieczenia:

 • kosztów leczenia i assistance
 • następstw nieszczęśliwych wypadkówsignaliduna
 • pomocy i ochrony prawnej

Standard możesz rozbudować o ubezpieczenia dodatkowe:

 • bagażu podróżnego
 • odpowiedzialności cywilnej
 • rezygnacji z imprezy turystycznej
 • przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej
 • anulowania biletu lotniczego, autokarowego, promowego

Dzięki ubezpieczeniu bagażu podróżnego ochroną objęty będzie Twój sprzęt komputerowy (np. laptop), fotograficzny oraz audio-video.

Zawsze możesz dostosować ubezpieczenie do swoich potrzeb i poszerzyć je o ryzyka związane z wyczynowym uprawianiem sportu, uprawianiem sportów zimowych, sportami ekstremalnymi, sportami wysokiego ryzyka, pracą fizyczną za granicą czy następstwami chorób przewlekłych i nowotworowych.

Pobierz: OWU Bezpieczne Podróże
 
 

Ubezpieczenie SKI

SIGNAL IDUNA SKI to ubezpieczenie ryzyk związanych z amatorskim uprawianiem nie tylko sportów zimowych: narciarstwa i snowboardu, ale także sportów letnich tj. windsurfing, kitesurfing czy narciarstwo wodne.

To specjalny produkt przeznaczony dla osób uprawiających amatorsko narciarstwo lub windsurfing, który uwzględnia takie ryzyka jak:

 • OC
 • ubezpieczenie sprzętu sportowego

W trakcie wyjazdu narciarskiego warto pomyśleć o naszym zdrowiu tak aby ewentualna pomoc ambulatoryjna czy szpitalna nie spowodowała, że wyjazd będzie nam się kojarzył jedynie z uszczerbkiem na zdrowiu i naszych finansach. Ubezpieczenie SKI jest ubezpieczeniem komplementarnym do podstawowego produktu turystycznego NNW RP.

Ubezpieczenie SKI dostępne jest w wariancie SKI RP, działające na terene Polski.

Pobierz: OWU SKI

SIC Signal Iduna Card

całoroczne ubezpieczenie dla osób w wieku 12-30 lat

 

SIGNAL IDUNA Card zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową, w tym:

 • pokrycie kosztów leczenia (ubezpieczenie KL)
 • kosztów związanych z następstwami nieszczęśliwych wypadków (ubezpieczenie NNW)
 • kosztów wyrządzonej przez Ciebie szkody (ubezpieczenie OC)
   
  Do wyboru 4 warianty karty SIC: 
 • SIGNAL IDUNA Card POLSKA
 • SIGNAL IDUNA Card WORLD
 • SIGNAL IDUNA Card WORLD SPORT
 • SIGNAL IDUNA Card WORLD SPORT PLUS

  

 

Karta SIC Polska

Karta SIC World

Karta SIC World Sport

Karta SIC World Sport Plus

KL

---------------

60 000 EUR

60 000 EUR

60 000 EUR

NNW (uszczerbek )

20 000 PLN

15 000 PLN

20 000 PLN

20 000 PLN

NNW (śmierć)

10 000 PLN

10 000 PLN

15 000 PLN

15 000 PLN

OC

120 000 PLN

30 000 EUR

50 000 EUR

50 000 EUR

Sporty:

-amatorskie

-amatorskie

-amatorskie

-zimowe

-wysokiego ryzyka

-amatorskie

-zimowe

-wysokiego ryzyka

-sporty wyczynowe

CENA:

50 zł

64 zł

111 zł

136 zł

SIC alternatywa - świetnie sprawdzi się w roli obowiązkowego ubezpieczenia stanowiąc alternatywę dla mniej korzystnych ubezpieczeń oferowanych w szkolnym sekretariacie lub dziekanacie uczelni.

SIC na fali - zapewni Ci najlepszą ochronę jeśli amatorsko uprawiasz sport, w tym: surfing, windsurfing i kitesurfing !

SIC szeroko uśmiechnięta - pokryje koszty przeglądu stomatologicznego (jesli masz ją już drugi rok)

Pobierz:

OWU SIC Polska

OWU SIC World

axa

Ubezpieczenie - Indywidualne Podróże Kontynenty

 

Ubezpieczenie - Indywidualne Podróże Kontynenty zostało przygotowane specjalnie z myślą o osobach aktywnych, podróżujących po świecie zarówno w celach prywatnych i zawodowych. Niezależnie, czy wyjeżdżasz zwiedzać czy negocjować ważny kontrakt, nasze ubezpieczenie jest dla Ciebie.

Ubezpieczenie jest pakietem, który ochroni Cię przed skutkami nagłych zdarzeń losowych podczas wyjazdów zagranicznych w zakresie:

 • kosztów leczenia
 • następstw nieszczęśliwych wypadków
 • utraty bagażu podróżnego
 • odpowiedzialności cywilnej
 • sprzętu sportowego

Ubezpieczenie jest dostosowane dokładnie do potrzeb klienta, może zostać zawarte na dowolny, wybrany przez Ubezpieczonego okres (minimalnie 1 dzień, maksymalnie 1 rok).

Pobierz: OWU Indywidualne Podróże Kontynenty

 eur

Ubezpieczenie Travel World

Zabezpieczy Cię na wypadek, gdy ucierpisz wskutek nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania podczas podróży zagranicznej.
 
Jest przeznaczone dla: osób wyjeżdżających za granicę.
 
Działa w sytuacji gdy: w wyniku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku nie będziesz mógł kontynuować podróży zagranicznej.

Co od nas otrzymujesz: poczucie bezpieczeństwa i komfort podróży nawet w obliczu nieoczekiwanych zdarzeń. Zapewnimy Ci dostęp do całodobowego Centrum Pomocy oraz usług medycznych, technicznych i informacyjnych. W ramach tego ubezpieczenia możesz zakupić dodatkowy pakiet usług:

 • Komfortowa Kieszeń: ubezpieczenie drobnych rzeczy osobistych

Zabezpieczy Cię w sytuacji, gdy w wyniku kradzieży lub rabunku, stracisz komórkę, klucze, portfel lub dokumenty tożsamości.
 • Ubezpieczenie mieszkania lub domu na czas podróży zagranicznej

Zabezpieczy Cię na wypadek, gdy Twój dom/mieszkanie zostanie okradzione, ulegnie dewastacji lub zniszczeniu, w wyniku zdarzeń losowych np. pożaru, powodzi, uderzenia pioruna i zniszczeń powstałych w trakcie akcji ratowniczej.
 • Ubezpieczenie artroskopii i rehabilitacji

Zabezpieczy Cię na wypadek, gdy doznasz urazu stawów, w wyniku nieszczęśliwego wypadku. W jego ramach otrzymasz niezbędną pomoc medyczną, pokrycie kosztów rehabilitacji oraz zakupu lub wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego.
 • Ubezpieczenie psów i kotów podczas podróży zagranicznej

Zabezpieczy Cię na wypadek, gdy Twój pupil będzie wymagał pilnej konsultacji specjalisty lub wizyty w placówce weterynaryjnej. W jego ramach otrzymasz pokrycie kosztów leczenia i transportu, pomoc w organizacji opieki oraz ochronę w sytuacji, gdy będziesz musiał ponieść konsekwencje szkód, wyrządzonych przez Twoje zwierzę.
 • CAR ASSISTANCE: ubezpieczenie pasażerów i pojazdu, którym się poruszają

Zabezpieczy Ciebie i Twoich pasażerów na wypadek, gdy Twój samochód ulegnie wypadkowi, awarii lub zostanie skradziony - zorganizujemy holowanie, wynajem pojazdu zastępczego, dostarczymy części zamienne oraz pomożemy w załatwieniu wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem szkody oraz wypełnieniem deklaracji wypadkowej.
 • FAMILY ASSISTANCE: pomoc Twoim bliskim w miejscu zamieszkania

Zabezpieczy najbliższe Ci osoby na wypadek, gdy będą potrzebowały pomocy, podczas Twojej nieobecności. W jego ramach otrzymają oni dostęp do usług medycznych i specjalistycznych np. elektryka, hydraulika, szklarza oraz możliwość dokonania napraw związanych ze sprzętem AGD lub RTV, a ty będzie mógł liczyć na wsparcie przy organizacji opieki nad dziećmi oraz osobami starszymi i niesamodzielnymi, za które jesteś odpowiedzialny.
Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, stworzyliśmy cztery różne warianty ubezpieczenia: Standard, Standard Plus, VIP i THE BEST. Porównaj je i wybierz spośród nich ten, który w największym stopniu odpowiada Twoim oczekiwaniom.
 
 
Ubezpieczenie TRAVEL WORLD wariant STANDARD
Wybierz wariant STANDARD, jeżeli chcesz się zabezpieczyć na wypadek nieprzewidzianych okoliczności podczas podróży zagranicznej (np. konieczności uzyskania szybkiej konsultacji medycznej, pomocy wyspecjalizowanej służby ratowniczej, szybkiego transportu do ośrodka zdrowia lub pokrycie kosztów rehabilitacji).
 
Ubezpieczenie TRAVEL WORLD wariant STANDARD PLUS
W wariancie STANDARD PLUS oferujemy Ci pokrycie kosztów leczenia i transportu, do sumy 30 lub 40 tys. EUR oraz szereg dodatkowych usług (np.: pokrycie kosztów przerwania podróży, transportu niepełnoletnich dzieci, pomoc w razie utraty ważnych dokumentów lub środków płatniczych, etc.).
 
Ubezpieczenie TRAVEL WORLD wariant VIP
W tym wariancie możesz liczyć na pokrycie kosztów leczenia do 60.000 EUR, a także rozbudowany pakiet opieki nad Twoimi bliskimi.
 
Ubezpieczenie TRAVEL WORLD wariant THE BEST
To kompleksowa oferta, w której, oprócz zakresu usług zawartych w poprzednich wariantach, znajdują się zabezpieczenia związane z ryzykiem następstw chorób przewlekłych oraz zagrożeń wynikających z uprawiania turystyki kwalifikowanej oraz dostęp do serwisu concierge.
 
Pobierz: OWU Travel World
 
 
 

Ubezpieczenie SKI & SPORT

 
Zabezpieczy Ciebie i Twój sprzęt sportowy w razie nieoczekiwanych zdarzeń podczas amatorskiego lub wyczynowego uprawiania sportu.

Jest przeznaczone dla: osób amatorsko lub wyczynowo uprawiających sporty, np. narciarstwo, snowboarding.

Działa w sytuacji gdy: uprawiając sport, wyrządzisz szkody osobom trzecim lub, gdy uszkodzeniu ulegnie Twój sprzęt sportowy.

Co od nas otrzymujesz:

 • ochronę w obliczu nieoczekiwanych zdarzeń, które mogą Ci odebrać radość z podróżowania i uprawiania sportów;
 • zabezpieczenie sprzętu przed kradzieżą lub uszkodzeniem ;
 • zwrot kosztów związanych z opóźnieniem dostarczenia sportowego ekwipunku, zagubienia karnetu lub zniszczenia wypożyczonego sprzętu.

W zależności od Twoich oczekiwań i potrzeb, możesz wybrać jeden z dwóch dostępnych pakietów tego ubezpieczenia: pakiet podróży krajowej SKI POLSKA I SPORT POLSKA oraz pakiet podróży zagranicznej SKI ŚWIAT I SPORT ŚWIAT.
 
Ubezpieczenie SKI POLSKA I SPORT POLSKA
Wybierz pakiet podróży krajowej, jeżeli rozwijasz swoje sportowe pasje na terenie Polski. W ich ramach otrzymasz od nas szereg świadczeń i udogodnień, które pozwolą Ci cieszyć się każdą aktywną chwilą.
 
Ubezpieczenie SKI ŚWIAT I SPORT ŚWIAT
Ten pakiet ubezpieczenia jest Ci potrzebny, jeżeli uprawiasz sport poza granicami Polski. Rozwijaj swoją pasję tam gdzie chcesz, my zapewnimy Ci komfort i bezpieczeństwo.
 
Pobierz: OWU SKI & SPORT
 
 
 

Ubezpieczenie Elitar Partner (Białoruś)

 
Zabezpieczy Cię w sytuacji, gdy ucierpisz wskutek nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, podczas pobytu na Białorusi.

Jest przeznaczone dla: osób podróżujących po terytorium Republiki Białorusi.

Działa w sytuacji, gdy: nieprzewidziane zdarzenia utrudnią lub uniemożliwią Ci dalszą wizytę na Białorusi.

Co od nas otrzymujesz:

 • pokrycie ewentualnych kosztów leczenia, poszukiwań i ratownictwa,
 • ochronę w obliczu następstw nieszczęśliwych wypadków,
 • niezbędną pomoc i wsparcie,
 • w ramach usługi Elitar Partner oferujemy Ci także możliwość wykupienia opcji CAR ASSISTANCE. Jest ona niezbędna w sytuacji awarii, unieruchomienia lub wypadku pojazdu podczas pobytu na Białorusi.
Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, stworzyliśmy trzy różne warianty ubezpieczenia: Standard, Standard Plus i Optimum. Porównaj je i wybierz spośród nich ten, który w największym stopniu odpowiada Twoim oczekiwaniom.
 
Ubezpieczenie ELITAR PARTNER wariant STANDARD
To rozwiązanie dla osób, które oczekują podstawowego zakresu bezpieczeństwa podczas wyjazdu na Białoruś. W jego ramach zapewniamy pokrycie kosztów leczenia do 10.000 EUR.
 
Ubezpieczenie ELITAR PARNTER wariant STANDARD PLUS
W tym wariancie ubezpieczymy Cię dodatkowo od następstw nieszczęśliwych wypadków, a twój bagaż na wypadek zagubienia lub zniszczenia.
 
Ubezpieczenie ELITAR PARNTER wariant OPTIMUM
Poszerzony pakiet, w którym oprócz pokrycia kosztów leczenia do 30.000 EUR, oferujemy także pokrycie kosztów ratownictwa i poszukiwań.
 
Pobierz: OWU Elitar Partner Białoruś
 
 
 
 

Ubezpieczenie Elitar Partner (Federacja Rosyjska, Ukraina)

 
Zabezpieczy Cię w sytuacji, gdy ucierpisz wskutek nieszczęśliwego wypadku, podczas pobytu w Rosji lub Ukrainie.

Jest przeznaczone dla: osób podróżujących po Rosji i Ukrainie.

Działa w sytuacji gdy:
nieprzewidziane okoliczności utrudnią lub uniemożliwią Ci kontynuowanie wizyty w tych państwach.

Co od nas otrzymujesz:

• ochronę w obliczu następstw nieszczęśliwych wypadków;
• pokrycie ewentualnych kosztów leczenia, poszukiwań i ratownictwa;
• niezbędną pomoc i wsparcie;
• w ramach usługi Elitar Partner oferujemy Ci także możliwość wykupienia opcji CAR ASSISTANCE. Jest ona niezbędna w sytuacji awarii, unieruchomienia lub wypadku pojazdu na terenie Federacji Rosyjskiej lub Ukrainy.

W zależności od Twoich oczekiwań i potrzeb możesz wybrać jeden z trzech dostępnych wariantów tego ubezpieczenia Standard, Standard Plus oraz VIP:

 
Ubezpieczenie ELITAR PARTNER Federacja Rosyjska i Ukraina Wariant Standard
W ramach którego zapewnimy Ci pokrycie kosztów leczenia do sumy 30.000 EUR oraz pomoc w trakcie podróży.
 
Ubezpieczenie ELITAR PARTNER Federacja Rosyjska i Ukraina Wariant Standard PLUS
W tym wariancie oferujemy Ci pokrycie kosztów, jakie musiałbyś ponieść za uzyskanie konsultacji medycznej lub pobyt w szpitalu, do kwoty 35.000 EUR.
 
Ubezpieczenie ELITAR PARTNER Federacja Rosyjska i Ukraina Wariant VIP
Poszerzony pakiet, w którym oprócz pokrycia kosztów leczenia do kwoty 40.000 EUR, otrzymasz od nas poszerzony zakres pomocy w podróży.
 
Pobierz: OWU Elitar Partner Rosja i Ukraina
  12333333333333333333

Wszystkie informacje zawarte na stronie na temat ofert turystycznych łącznie z ich cenami, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny ofert turystycznych w stosunku do cen rzeczywistych, pomimo zachowania naszej najwyższej staranności przy ich przygotowywaniu, mogą czasami nieznacznie się różnić. Uprzejmie prosimy o każdorazowe potwierdzanie kwoty transakcji.

Copyrights © Top-Ski | Realizacja: Strony dla biur podróży | Polityka Prywatności i Cookies