OFERTY SPECJALNE

biuro podrozy Wroclaw

O Firmie

Biuro podróży z Wrocławia – o nas

Top Ski to koncesjonowane biuro podróży działające na rynku dolnośląskim już od 16 lat.  Lata doświadczenia w połączeniu z rozległą wiedzą z zakresu turystyki pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie są nam obce żadne zagadnienia związane z atrakcjami turystycznymi, bezpieczeństwem na wyjeździe oraz z samym pobytem. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie wycieczki, służąc radą i udzielając niezbędnej pomocy.

Szczegóły naszej działalności

Biuro Top Ski powstało na bazie kontaktów właściciela, Janusza Szopfa z tyrolskimi instytucjami narciarsko-turystycznymi. W latach 1990 – 1995, był on instruktorem austriackiej szkoły narciarskiej, w której zdobył stosowne uprawnienia i licencje oraz doświadczenie – szczególnie ważne w turystyce. Od blisko 30 lat jest też licencjonowanym pilotem zagranicznym.

Biuro posiada prestiżowy certyfikat Eksperta ds. Austrii nadany przez Austriacki Ośrodek Informacji Turystycznej, działający przy Ambasadzie Austrii w Warszawie. Potwierdza on naszą gruntowną wiedzę turystyczną na temat tego kraju.

Wyjazdy narciarskie z Wrocławia – Top Ski

Organizujemy zimowiska oraz krótkie wyjazdy narciarskie do najlepszych ośrodków w Polsce, Austrii i we Włoszech. Nasi doradcy wiedzą, jak ważne są doskonałe warunki na stoku i różnorodność dostępnych tras. Wybieramy więc wyłącznie sprawdzone miejsca, które sami rekomendujemy. Nasze biuro daje Ci możliwość przeżycia niezapomnianego narciarskiego szaleństwa.

Top Ski to:

  • najlepsze rejony narciarskie (100% gwarancji śniegowych);
  • profesjonalna obsługą imprez (mamy długoletnie doświadczenie);
  • profesjonalna nauką jazdy na nartach (współpracują z nami licencjonowani piloci ‒ instruktorzy);
  • najlepszy sprzęt narciarski oraz fachowe doradztwo;
  • bezpieczeństwo na wyjazdach (ubezpiecza nas m.in. TU Signal Iduna).

Super last minute – Wrocław

Oprócz atrakcyjnych wyjazdów narciarskich organizujemy również inne wycieczki, m.in. obozy młodzieżowe oraz wyprawy aktywne, krajoznawcze i wypoczynkowe. Na specjalne zamówienie organizujemy wyjazdy integracyjne i szkoleniowe dla firm. Proponujemy ponadto wyjątkowe promocje i rabaty, na przykład wakacje last minute.

Nasza oferta jest „szyta na miarę” Twoich potrzeb – powiedz, jak chcesz spędzić urlop, a my zaplanujemy dla Ciebie idealną wyprawę.  

Jesteśmy z Tobą zimą i latem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Top Ski!

  12333333333333333333

Wszystkie informacje zawarte na stronie na temat ofert turystycznych łącznie z ich cenami, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny ofert turystycznych w stosunku do cen rzeczywistych, pomimo zachowania naszej najwyższej staranności przy ich przygotowywaniu, mogą czasami nieznacznie się różnić. Uprzejmie prosimy o każdorazowe potwierdzanie kwoty transakcji.

Copyrights © Top-Ski | Realizacja: Strony dla biur podróży | Polityka Prywatności i Cookies