OFERTY SPECJALNE

biuro podrozy Wroclaw

Dokumenty

Organizator wycieczek z Wrocławia – dokumenty

Sprawdź dokumenty potwierdzające nasze kompetencję i rzetelność. Stanowią one dowód na to, że nasze biuro podróży jest firmą, której możesz zaufać. Znajdziesz tutaj Certyfikat Dolnośląskiej Izby Turystyki, Polisę OC oraz sądowy wpis do rejestru organizatorów turystyki.

Top Ski organizuje profesjonalne wyjazdy narciarskie, rowerowe oraz integracyjne. Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników, którzy sami podróżują i planują swoje wyjazdy na terenie Polski i za granicą. Wybieramy sprawdzone lokacje z licznymi atrakcjami – takie, które sami wybralibyśmy na nasz urlop.

Bezpieczne wakacje – biuro podróży Top Ski

Poniżej możesz zapoznać się z naszą polisą OC organizatora turystyki, na której widnieje suma gwarancyjna naszej firmy. Nie musisz obawiać się, że stracisz pieniądze, które zainwestowałeś w podróż. Możesz mieć pewność, że wyjazd przebiegnie zgodnie z planem i będziesz go wspominać jako jedną ze swoich najpiękniejszych przygód.

Oferta naszego biura podróży obejmuje również ubezpieczenia turystyczne od najlepszych firm z tej branży (Signal Iduna, AXA, Europa, Elitar Partner). Sprzedajemy polisy od następstw wypadków w górach i nad morzem, od niebezpieczeństw transportowo-komunikacyjnych, w przypadku kradzieży itd.

Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie w każdym kraju i nie martwić się o ewentualne sytuacje losowe. Oferujemy niezbędne wsparcie i pomoc na każdym etapie podróży.


Wpis do ewidencji Organizatorów Turystyki

i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych

ewidencja organizatorów1  ewidencja organizatorów2


 Polisa OC organizatora turystyki

OC 2020 21

                      
                        

 
Certyfikat Dolnośląskiej Izby Turystyki

i Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

 

Jubileusz XX-lecia Biura Podróży TOP-SKI

 

 

Wyróżnieżnie w konkurskie "Dolnośląski Touroperator Roku 2017"

 

Wyróżnieżnie w konkurskie "Dolnośląski Touroperator Roku 2020"

  12333333333333333333

Wszystkie informacje zawarte na stronie na temat ofert turystycznych łącznie z ich cenami, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny ofert turystycznych w stosunku do cen rzeczywistych, pomimo zachowania naszej najwyższej staranności przy ich przygotowywaniu, mogą czasami nieznacznie się różnić. Uprzejmie prosimy o każdorazowe potwierdzanie kwoty transakcji.

Copyrights © Top-Ski | Realizacja: Strony dla biur podróży | Polityka Prywatności i Cookies