Filtruj Szczegóły oferty

OFERTY SPECJALNE

biuro podrozy Wroclaw

Narty w Austrii - dojazd własny

Wyjazdy narciarskie w Austrii

Biuro podróży Top Ski to doświadczony organizator wycieczek. Naszą specjalnością są wyjazdy narciarskie do takich miejscowości jak: Längenfeld, Kaprun, Neustift, Sölden, Fulpmes, Schladming. Wyjazdy do Austrii odbywają się z dojazdem własnym.

Alpy to kultowe miejsce dla miłośników narciarskiego i snowboardowego szaleństwa. Każdy narciarz choć raz powinien poszusować po austriackich stokach – przez wielu uznawanych za najlepsze na świecie.

Dajemy Ci możliwość spędzenia niezapomnianego czasu w malowniczych okolicznościach przyrody, w luksusowych wnętrzach górskich obiektów wypoczynkowych. Hotele i pensjonaty ulokowano w pobliżu największych ośrodków narciarskich.

Z miłości do narciarskich wypraw

Biuro podróży Top Ski tworzą wytrawni podróżnicy i miłośnicy wycieczek górskich, którzy mogą pochwalić się bogatą wiedzą na temat narciarstwa, sportów zimowych oraz znają specyfikę popularnych kurortów turystycznych. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w organizowaniu zagranicznych pobytów narciarskich i nie tylko.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w związku naszą ofertą wyjazdów narciarskich w Austrii, skontaktuj się z naszym biurem. Chętnie udzielimy przydatnych informacji i doradzimy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najwłaściwsza.

  • Wybierz kategorię
Dodany przez: admin1
Wyżywienie śniadania i obiadokolacje
Transport dojazd własny
Cena od: 1599 zł/os.
  12333333333333333333

Wszystkie informacje zawarte na stronie na temat ofert turystycznych łącznie z ich cenami, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny ofert turystycznych w stosunku do cen rzeczywistych, pomimo zachowania naszej najwyższej staranności przy ich przygotowywaniu, mogą czasami nieznacznie się różnić. Uprzejmie prosimy o każdorazowe potwierdzanie kwoty transakcji.

Copyrights © Top-Ski | Realizacja: Strony dla biur podróży | Polityka Prywatności i Cookies