Wycieczki szkolne jedno i kilkudniowe

Wycieczki szkolne i obozy młodzieżowe – Wrocław

Chcesz zorganizować swojemu dziecku atrakcyjną i jednocześnie bezpieczną wycieczkę? A może jesteś opiekunem klasy i poszukujesz ciekawych pomysłów na edukacyjny wyjazd? W obu tych przypadkach warto skontaktować się z Top Ski.

Oferta naszego biura podróży obejmuje autokarowe wycieczki jedno- i kilkudniowe do dowolnej lokalizacji w Polsce i za granicą.

Bezpieczne wczasy dla dzieci

Możemy zagwarantować, że wyjazd spełni oczekiwania zarówno rodziców, jak i dzieci. O bezpieczeństwo zadba doświadczony pilot, który wykorzysta swoją bogatą wiedzę turystyczną w praktyce, prezentując dzieciom atrakcyjne miejsca, które sam dobrze zna.

Różnorodna oferta wycieczek szkolnych

Na organizowanych przez biuro Top Ski wyjazdach nie pozwalamy dzieciom się nudzić. Obozy młodzieżowe pozwalają im uczestniczyć w wielu ciekawych imprezach towarzyszących, np.  wieczornych ogniskach, w czasie których można przyjemnie zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Ponadto zapewniamy liczne kreatywne zajęcia na miejscu.

Szczególnie polecamy wycieczki do Niemiec, w rejony Spreewald – Lubbenau oraz do Szwajcarii Saksońskiej.

Masz pytania lub wątpliwości związane z nasza ofertą wycieczek dla dzieci? Skontaktuj się z biurem. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepszą ofertę.

Zapraszamy do zarezerwowania wybranego terminu!

wycieczki szkolne

 

ZAPYTAJ O WYCIECZKĘ SZKOLNĄ:

 1. Imię i nazwisko*
  To pole jest wymagane.
 2. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 3. Telefon
  Invalid Input
 4. Wiadomość*
  To pole jest wymagane.
 5. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 6. *
  To pole jest wymagane

OFERTY SPECJALNE

rezerwuj online wczasy

ubezpieczenia turystyczne

Licznik odwiedzin

Wszystkie informacje zawarte na stronie na temat ofert turystycznych łącznie z ich cenami, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny ofert turystycznych w stosunku do cen rzeczywistych, pomimo zachowania naszej najwyższej staranności przy ich przygotowywaniu, mogą czasami nieznacznie się różnić. Uprzejmie prosimy o każdorazowe potwierdzanie kwoty transakcji.

Copyrights © Top-Ski | Realizacja: Strony dla biur podróży | Polityka Prywatności i Cookies